Spor Haberleri

Eski Fenerbahçeli futbolcudan flaş sözler! Dzeko’dan bile âlâ…

Bir periyot Fenerbahçe forması giyen eski futbolcu Czeslaw Jakolcewiczi, Trendyol Üstün Lig takımlarından Fenerbahçeli futbolcu Sebastian Szymanski hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Eski Polonyalı futbolcu Czeslaw Jakolcewicz TVP SPORT’a verdiği röportajda, Szymanski’nin göstermiş olduğu performans hakkında konuştu.
“Edin Dzeko’dan bile daha yeterli bir başlangıç yaptı”
Szymanski’ye övgüler yağdıran Jakolcewicz, “Sebastian, Fenerbahçe’de olağanüstü bir vakit geçiriyor ve en başından beri hayranları tarafından seviliyor. Hatta kulüpte Edin Dzeko’dan bile daha uygun bir başlangıç yaptı. Trendyol Üstün Lig’de oynamak ona daha güzel bir kulübe ve lige transferi konusunda bir sıçrama tahtası olabilir.” sözlerini kullandı.
“Milli ekipte önder bir figür olabilir”
62 yaşındaki eski futbolcu, “Szymanski büyük bir potansiyele sahip ve ulusal grupta önder bir figür olabilir. Michal Probierz’in kendinden evvelki teknik adamların periyodunda olduğu üzere bu türlü bir oyuncunun gölgede kalmasını göze alamayız. Tahminen de Probierz’in Sebastian’ı düzgün bir biçimde yönetmek için yanlışsız bir planı vardır.” biçiminde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu