Spor Haberleri

“Trabzonspor’da çalışmaktan ötürü çok mutluyum’

Trendyol Harika Lig’in 8. haftasında Yukatel Adana Demirspor’a 1-0 yenilen Trabzonspor’da teknik yönetici Nenad Bjelica, âlâ bir oyun oynamalarına karşın maçı kaybettiklerini söyledi.
Bjelica, maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında kelamlarına, Adana Demirspor’u tebrik ederek başladı.
Maçta 90 dakika boyunca yeterli uğraş ettiklerini söz eden Bjelica, şunları lisana getirdi:
“Takımımız her şeyi yapmaya çalıştı. Burada oynamak kolay değil, güç bir deplasman. Biz buna karşın çok uygun bir oyun ortaya koyduğumuzu, gayret ettiğimizi, sonuna kadar uğraş verdiğimizi düşünüyorum. Lakin futbol bu türlü bir oyun. Zira rakibimiz aslında bulduğu tahminen az konumlardan bir adedini değerlendirmeyi bildi. Bizim de pek konumlarımız da vardı, şutlarımız vardı, fırsatlarımız da vardı lakin maalesef bunlardan yararlanamadık. Gayret de etsek, çok daha fazlasını da hak etsek 1-0 mağlup ayrılıyoruz.”
Bjelica, bu maçtan çıkarabilecekleri olumlu ve düzgün şeyler de olduğunu belirterek, “Ama maalesef demin de bahsettiğim üzere futbol bu türlü. Bulduğumuz fırsatları değerlendiremeyince maalesef hak etmemize karşın puansız ayrılıyoruz.” diye konuştu.
“Trabzonspor’da çalışmaktan ötürü çok mutluyum’
Bjelica, “Bir küme tarafından durumunuz tartışılıyor, ne düşünüyorsunuz?” sorusuna, tenkitlerin her vakit olduğunu ve olacağını söyleyerek yanıt verdi.
Kendilerinin de bu tenkitleri kabul edip bunlardan öğrenip işlerini çok daha yeterli yapmaya çalışmaları gerektiğini belirten Bjelica, “Trabzonspor’da çalışmaktan ötürü çok memnunum ve son ana son saniyeye kadar da Trabzonspor’u daha düzgün bir yer yapabilmek, Trabzonspor’da çok büyük işler yapabilmek ismine sonuna kadar gayret vereceğimi de söylemek isterim.” diyerek kelamlarını tamamladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu