Spor Haberleri

Modric’ten Livakovic’e Fenerbahçe tavsiyesi

Fenerbahçe’nin Hırvat kalecisi Dominik Livakovic, sarı-lacivertlilere imza sürecinde Luka Modric’ten tavsiye aldığını söyledi.
Germanijak’a açıklamalarda bulunan Livakovic, “Fenerbahçe ile birinci temasımız mayıs ayında oldu. Transfer devri başlamadan evvel Lider Ali Koç ile imajlı görüştüm. Fenerbahçe’ye gelmemi söyledi” dedi.
Transfer sürecinde 4 ay beklediğini lisana getiren Livakovic, “7 yıl boyunca Dinamo forması giydim. Artık yeni bir mesleğim var. Buradaki atmosferi size sözlerle anlatamam. Taraftardan çok etkilendim. Tezahüratları dinlerken ürperdim” halinde konuştu.
Fenerbahçeli futbolcular tarafından çok âlâ karşılandığını söyleyen Hırvat eldiven, “Buraya gelirken kimseyi tanımamama karşın beni çok uygun karşıladılar. Dzeko, ben gelir gelmez Tadic, Zajc ve benim olduğum bir Whatsapp kümesi kurdu. Küçük bir hareket üzere görünen, lakin benim için çok şey söz eden değerli bir şeydi. Karşılamaları çok içtendi.” kelamlarını söyledi.
Transfer sürecinde Luka Modric ile konuştuğunu belirten 28 yaşındaki kaleci, Luka Modric’e ne düşündüğünü sordum ve o da bana Fenerbahçe’nin uygun bir seçenek olduğunu, her hafta yüksek düzeyde oynayacağım büyük bir kulüp olduğunu söyledi. Bu da karar vermemde bana yardımcı oldu.” biçiminde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu