Spor Haberleri

Daniel Sturridge hakkında tutuklama kararı

Los Angeles mahkemesi, Daniel Sturridge hakkında tutuklama buyruğu çıkardı.
Kayıp köpeğini bulan adama ödül olarak vadettiği 30.000 doları ödemediği sav edilen İngiliz futbolcu, Los Angeles mahkemesine çıkmaması üzerine hakkında tutuklama buyruğu çıkarıldı.
İngiliz Daily Mail’in haberine nazaran; 2019 yılında konutundan köpeği çalınan Daniel Sturridge, köpeğini bulana 30.000 dolarlık ödül vadetmişti. Killa Fame olarak bilinen Amerikalı rapçi Foster Washington, Sturridge’i köpeği Lucci ile tekrar bir ortaya getirdiğini lakin kelam verilen ödemeyi almadığını söyleyerek İngiliz oyuncuya dava açtı. Los Angeles mahkemesi de, Sturridge’nin mahkemeye çıkmaması üzerine hakkında tutuklama buyruğu çıkardı.

1,5 YILDIR FUTBOL OYNAMIYOR
Liverpool’da parlayan mesleğinin akabinde 2019-2020 döneminde Trabzonspor forması giyen 34 yaşındaki Daniel Sturridge son olarak 2021-2022 döneminde Avustralya Ligi gruplarından Perth Glory’de 6 maçta forma giydi. Sturridge son resmi maçına ise Nisan 2022’de çıktı.
Resmi bir emeklilik kararı açıklamayan Daniel Sturridge, dönem başında futbol yorumcusu olarak ekranlarda uzunluk göstermişti.
beinsports.com.tr / Dış Haberler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu