Spor Haberleri

Trabzonspor’dan 60 yaşındaki fanatik taraftarına sürpriz

Trabzonspor Kulübü, kentte bordo-mavili kadroya sevgisiyle tanınan Münevver Taflan’ın 60’ıncı doğum gününü kutladı.
Kent sakinlerinin yanı sıra spor topluluğunca da tanınan Taflan’a özel, bordo-mavili formasıyla her gün oturduğu Kahramanmaraş Caddesi’nde yaptırılan bankta, kulüp tarafından sürpriz doğum günü kutlaması düzenlendi.
Trabzonspor Bayan Futbol Grubu’nun kaptanı Tamari Tatuashvili ve oyunculardan Nevcan Keleş, üzerinde “Mutlu yıllar Münevver” yazan pastayı Taflan’a getirdi.
Doğum günü sürprizi karşısında duygulanan Taflan, bordo-mavili pastadaki mumları üfledi.
Trabzonspor Kulübü İdare Şurası Basın Danışmanı Murat Taşkın, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Trabzonspor’un yalnızca bir futbol grubu olmadığını söyledi.

“Trabzon kenti için bir kimlik”

Taşkın, Trabzonspor’un kent için bir kimlik olduğunu lisana getirerek, “Kimliğin kıymetli kesimlerinden birisi de bana nazaran Münevver’dir. Münevver’i Trabzon’da tanımayan, bilmeyen yoktur. Aslında yalnızca Trabzon’da değil, milletlerarası alanda da Münevver’i tanıyanlar var, onun için bizim tüm kıymetlerimize sahip çıkmamız gerekiyor. Münevver de bunlardan bir adedidir.” tabirlerini kullandı.
Münevver Taflan’ın 5 şampiyonluk gördüğünü aktaran Taşkın, “İnşallah bundan sonra da 5 şampiyonluk daha görecek. Hepimiz Trabzonsporlu olmaktan gurur duyuyoruz.” diye konuştu.
Taflan ise çok memnun olduğunu belirterek, “Yıllardır Trabzonspor’u takip ettim, 5 sefer şampiyonluk gördüm, Trabzonsporlu olduğum için ve kulüp doğum günümü kutladığı için çok memnunum, Allah razı olsun.” dedi.
Kulüp tarafından Taflan’a isminin yazılı olduğu 61 numaralı Trabzonspor forması ve montu ikram edildi.
Taflan’ın doğum gününe caddedeki esnaf ve vatandaşlar da ilgi gösterdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu