Spor Haberleri

“Trabzonspor’a yakışmayan bir yenilgi oldu”

Trabzonspor Kulübü Lideri Ertuğrul Doğan, Trendyol Üstün Lig’in 6. haftasında Atakaş Hatayspor karşısında alınan yenilginin Trabzonspor’a yakışmayan bir sonuç olduğunu ve bundan sonra yaşanmaması için de ne gerekiyorsa yapmaları gerektiğini söyledi.
Ertuğrul Doğan, Karadeniz Teknik Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen tüzük tadilatı toplantısının akabinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Bordo-mavili kulübün lideri, toplantıya katılan üyelere teşekkür ederek, “Gelip burada bize dayanak verdiler, kulüplerine sahip çıktılar, sağ olsunlar. Çok hoş havada geçti. Sonuçta herkesin ortak bedeli Trabzonspor. Bunların da hepsi Trabzonspor’un düzgünlüğü için, rastgele bir ıstırap yaşanmadan geçti, çok hoş oldu.” dedi.
Atakaş Hatayspor maçında alınan mağlubiyetle ilgili değerlendirmelerde bulunan Doğan, “Trabzonspor’a yakışmayan bir yenilgi oldu. Bu türlü olmaması gerekirdi. Bundan sonrasında olmaması için ne gerekiyorsa onu yapmamız lazım. Bunları konuşuyoruz.” diye konuştu.
Teknik yönetici Nenad Bjelica ile her vakit görüştüğünü vurgulayan Doğan, “Birazdan yeniden görüşeceğiz. Olağan, olağan görüşmeler. O da sonuçların bu türlü olmasını istemez. Herkes Trabzonspor’un güzel olmasını istiyor, kendisi de o denli. İnşallah buna emsal sonuçları bundan sonra yaşamayacağız.” sözlerini kullandı.
Doğan, Türkiye Futbol Federasyonu Lideri Mehmet Büyükekşi’nin play-off sistemine yönelik telaffuzlarıyla ilgili de “Çok yeni bir mevzu. Kulübün gelirinin arttırılması için bu tip konuşmalar daha evvelce olmuştu. Liderimiz birinci kere dillendirdi. Kendisi herhalde bizi çağıracaktır, bu hususları ayrıntılı konuşacağız. Artısını, eksisini o vakit daha açık konuşabiliriz. Çok sıcak bahis, ne olduğunu anlamadan bir yorum yapmam yanlış olur.” değerlendirmesinde bulundu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu