Spor Haberleri

TFF’den İbrahim Usta için başsağlığı iletisi

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), hayatını kaybeden federasyon eski lider vekili İbrahim Usta için başsağlığı bildirisi yayımladı.
TFF’nin internet sitesinden yayımlanan bildiride, “Türkiye Futbol Federasyonu eski lider vekili, lokal lig kulüplerinden Arsinspor’un eski lideri İbrahim Usta’nın vefat ettiğini derin bir kederle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhum İbrahim Usta’ya Allah’tan rahmet; kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.” tabirleri kullanıldı.
Trabzonspor’dan İbrahim Usta için başsağlığı mesajı
Trabzonspor Kulübü, vefat eden eski Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yöneticilerinden İbrahim Usta için başsağlığı bildirisi yayımladı.
Bordo-mavili kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, “Divan Heyeti Üyemiz, eski TFF Lider vekili, eski Arsinspor Lideri Trabzonlu iş insanı İbrahim Usta’nın vefat ettiğini derin bir ıstırapla öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum İbrahim Usta’ya Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.” tabirlerine yer verildi.
Kanser tedavisi gördüğü ABD’den dönüş uçağında kötüleşerek hayatını kaybeden Usta için yarın Arsin ilçesinde ikindi vakti cenaze merasimi düzenleneceği bildirildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu