Spor Haberleri

İstanbulspor cephesinden yenilgi yorumu

Trendyol Üstün Lig’in 8. hafta müsabakasında Beşiktaş ile İstanbulspor karşı karşıya geldi. Uğraş, 2-0’lık Beşiktaş galibiyeti ile tamamlandı. Uğraş sonrasında İstanbulspor Teknik Sorumlusu Olcay Demir ve oyuncuları, beIN SPORTS mikrofonlarına konuştu.
Demir, “Maç, beklediğimiz üzere geçti. Şenol hocaya nazaran hazırlıklarımızı yapmıştık. Burak hocanın ne yapacağı bilinmezdi. Birinci yarı güzel savunma yaptık. Şanssız bir gol yedik. Çok konum vermedik. İkinci yarıya daha düzgün ve önde başladık. İkinci yarıda 2-3 net durumumuz var. Birini atmalıydık. Atsaydık çok rahatlıkla bir puan alabilirdik. Sonra oyunu riske ettik ve penaltıdan gol yedik. Beşiktaş’ı tebrik ediyorum.” dedi.
Olcay Demir, “Geçen sene Fatih Tekke ile vazifeye gelince bu türlü bir devir yaşamıştık. Daha sonra seri galibiyetler yaşadık. Devre ortasında yaptığımız nokta transferlerle ligde kaldık. Bu dönem da tekrar birebiri olacak. Devre ortası İstanbulspor için çok kritik. 2-3 kıymetli oyuncu işin seyrini büsbütün değiştirebilir. 3. bölgede biraz ezalar var. Desteklerle ligde kalmak için uğraş eden bir grup olacağımızı düşünüyorum.” tabirlerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu