Spor Haberleri

Gedson ve Salih derbide olacak mı? Burak Yılmaz açıkladı

Trendyol Harika Lig’de Beşiktaş’ı çalıştıran Burak Yılmaz açıklamalarda bulundu.
Siyah-beyazlılarda Şenol Güneş’in ayrılığı sonrası inanılmaz seçimli genel heyete kadar kadronun başında olacak olan Burak Yılmaz idman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Burak Yılmaz, “Bu öbür bir misyon. Lakin ben kendime, takımıma, oyuncularımıza, topluluğa inancım sonsuz. Bu duruma layık olmaya çalışıyorum, koca bir camiayı temsil ediyorum. Her şeyin farkındayım.” tabirlerini kullandı.

“Derbiye 100’de 100 hazır olacağız”

Yılmaz ekibe katılan yeni antrenör hakkında konuşurken, “Benim isteğimle ortamıza iki hocamız daha katıldı. Bu halde devam edeceğiz. Bize güç katacaklarını düşünüyorum. Derbiye %100 hazır olacağız. Kâfi ki ulusal ekiplerdeki oyuncularımız sağlıklı bir formda dönsünler.” kelamlarını söyledi.

Tıpkı vakitte Gedson Fernandes ve Salih Uçan’ın sakatlığı hakkında konuşan Burak Yılmaz, “Sağlık grubumuz, derbiye yetişmeleri için elinden geleni yapıyor. Yetişirlerse çok memnun oluruz. Yetişmezse, onların yerine oynayacak oyuncular Beşiktaş oyuncusudur. Ben umutluyum ve memnunum. Onların yerine oynayacak olanlar da ellerinden geleni yapacaktır.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu