Spor Haberleri

Ahmet Parıltı Çebi’den flaş Onana ve transfer sözleri!

Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi, kulübünün iş birliği basın toplantısında kritik açıklamalarda bulundu.
Siyah beyazlı kulübün mali hususlarındaki hassasiyetini lisana getiren Çebi, “Beşiktaş’ın tek kuruşu için ne kadar hassasiyet gösterdiğimi herkes biliyor.” tabirlerini kullandı.
Çebi, “Çok yorucu ve yorgun bir süreç geçiriyoruz. Biz pahalı emanetleri taşımak ve korumak için burdayız. Düşünmekten uyuyamıyorum lakin başımı yastığa koyduğumda birçok şeyi gerçek yapmış olmaktan ötürü huzur içinde derin bir nefes alabiliyorum.” halinde konuştu.

“Zaman hepsini gösterecek”

Ahmet Parıltı Çebi, “Ekonominin düzeldiği ortamda tabi muhalefetteki isimlerin gelme talebi olabilir. Bunu neden yaptıklarını gelip benimle paylaşabilirler. Ben Beşiktaş başkanlığı yapıyorum. Yaz aylarında rakip grupların transfer çalımı attıklarını söylediler. İki oyuncu vardı, ikisinden de biz vazgeçtik. Lakin bu durumu bu türlü yansıtmadılar. Ben yaptığımız transferlerin çok hakikat olduğuna inanıyorum. Vakit hepsini gösterecek.” sözlerini kullandı.

“Onana’nın çok uygun bir futbolcu olduğunu düşünüyorum”

Çebi, “Onana ile toplumsal medyaya attığı fotoğraf hakkında şimdi konuşmadım. Oyuncular ile ilgili durumları teknik yönetici gerçekleştirir. Hocanın oyuncuyu takıma alma yahut almama hakkı vardır. Ben Onana’nın çok yeterli bir futbolcu olduğunu düşünüyorum.” biçiminde konuştu.

‘Yanlış Onana’yı mı aldınız?’ sorusunu da cevaplayan Ahmet Işık Çebi, “Bunu yapan kişi Beşiktaş’a lider adayı olmuş bir kişi. Aklınca espri yaptığını düşünüyor. Umarım kinaye yapmaya çalışmıştır. Bu türlü bir şey kelam konusu olamaz.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu