Spor Haberleri

Zaha, Kopenhag’a karşı oynayacak mı? Okan Buruk açıkladı

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi’nde yarın Kopenhag ile karşılaşacak.
Maç öncesi temsilcimizin deneyimli teknik yöneticisi Okan Buruk, yarınki müsabakadan beklentilerini ve yeni transferlerin son durumunu basın toplantısında anlattı.
İşte Okan Buruk’un açıklamalarından öne çıkanlar:
“Karşımızda çok güzel bir ekip var. Kümeden herkes kadar çıkma bahtı olan bir grup. Genç, koşan, çaba eden bir ekip. Son 2 yılın şampiyonu kendi liginde. Güzel ve genç bir kadroya karşı oynayacağız. Maksadımız her maçta olduğu üzere kazanmak. Ben ve oyuncularım hazırız.”
“Her şey alana çıkınca belirli olacak”

“Ben kümedeki her ekibi eşit görüyorum, bence herkes kümeden çıkabilecek potansiyele sahip. Lakin her şey birinci maç ile birlikte alanda belirli olacak. Her şey alana çıkınca muhakkak olacak. Bizim ne yaptığımız, rakiplerimizin ne yaptığı ile yarış başlayacak.”
“Nelsson’un söyledikleri önemliydi”

“Nelsson da evvelden Kopenhag’da oynayan biri. Hatta ben Başakşehir’i çalıştırırken, Kopenhagla karşılaştık ve Nelsson da o gruptaydı. Nelson, rakibi en güzel tanıyanlardan biri. Ondan duyduklarımız değerliydi. Nelson’un da bize verdiği bilgilerle, inşallah yarın kazanırız.”
“Zaha oynayabilecek duruma geldi”

Aynı vakitte sakatlığını atlatan Wilfried Zaha hakkında da konuşan Okan Buruk, “Son maç öncesi de söyledim, Zaha’yı çarşamba günkü maçta takıma alacağız. Zaha oynayabilecek duruma geldi. Full olarak idmanları yaptı. Şiddetli idmanlarda da %100’ünü gösterdi. Hakim son maçta girdikten sonra, oyun içerisinde Icardi’nin istediği topları atabilecek bir oyuncu olduğunu gösterdi. Zaha’nın da kadroya ve hamleye katkı sağlayacağını düşünüyorum.” kelamlarını söyledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu