Spor Haberleri

Victor Nelsson’dan flaş açıklamalar! Okan Buruk, kontrat…

Danimarka Ulusal Ekibi ile kampta olan ve Trendyol Muhteşem Lig grubu Galatasaray’da forma giyen Victor Nelsson, flaş açıklamalarda bulundu.

BT’ye konuşan Nelsson, “Manchester United maçında oynamadığım için çok kızgındım. Hayal kırıklığına uğramıştım. Son üç maçtır yedek kulübesindeydim. Bu durum beni çok şaşırttı. Siz olayları dışarıdan görüyorsunuz ancak ben yaşıyorum. En çok şok olan, kızgın ve tükenmiş olan benim. Bilhassa Manchester United maçında oynamak isterdim lakin birinci 11’de değildim. Son ulusal grup kampından bu yana garip şeyler oldu.” sözlerini kullandı.
“Ne yapacağım çok açık”
Yeni bir kulübe transfer olmak hakkında da konuşan Nelsson, “Okan Buruk ve Erden Timur ile kimi görüşmeler yaptım. Tüm saygımla söylüyorum, Galatasaray’da oynayamazsam ne yapacağım çok açık… İstanbul’da futbol oynamak için yaşıyorum ve oynayamazsam diğer bir kulüp bulmak zorundayım. Yedek kulübesinde oturmayı sevmiyorum.” biçiminde konuştu.
Nelsson, yeni mukavele görüşmeleri hakkında ise, “Sözleşme görüşmelerim devam etmiyor. Son ulusal ekip kampından sonra mukavele uzatmayacağımı kulübe ilettim. Görüşmeler vardı ve neredeyse anlaşmıştık, sonrasında biraz daha düşündüm ve kontratımı uzatamayacağımı söyledim. Mukavelemin bitmesine esasen 3 yıl daha var ve 1 yıl daha uzatmak istemedim.” dedi.

“Maçları kazanmak için…”

Nelsson, ‘Sözleşme uzatmadığın için mi yedek bırakıldın?’ sorusuna, “Bilmiyorum. Bu Okan Buruk ve üst seviye yöneticilere sorulması gereken bir soru. Okan Buruk ekipten sorumlu isim. Maçları kazanmak için en güzel oyuncularını yedek kulübesine koyabiliyor.” formunda yanıt verdi.
24 yaşındaki futbolcu bu dönem ligde sarı kırmızılı forma ile 6 müsabakaya çıkarken, 381 dakika alanda kaldı.
beinsports.com.tr / Dış Haberler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu