Spor Haberleri

Varesanovic, Trabzonspor maçı için argümanlı

Trendyol Üstün Lig’in 3. haftasında 26 Ağustos Cumartesi deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak Çaykur Rizespor’da futbolcu Kısım Varesanovic, dönemin birinci galibiyetini almak istediklerini söyledi.
Bosna Hersekli orta saha oyuncusu, Mehmet Cengiz Tesislerinde gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye’ye ve Rize’ye alıştığını belirtti.
Ligde birinci iki hafta kazanamadıklarını ve Trabzonspor’a karşı çok pahalı bir gayret oynayacaklarını tabir eden Varesanovic, “Şehir ve taraftarlar için değerli bir maç. Bu doğrultuda çalışıyoruz. Yeterli bir hocamız ve grubumuz var. Gelişim hissesinin olduğu bir grubumuz var. Gelişimi çabuk atlatıp güzel sonuçlar elde etmek istiyoruz. Umarım bu müsabakada çalışmamızın sonucu dönemin birinci galibiyetini alırız.” diye konuştu.
Kendisi için yeni bir ekip, yeni bir lig olduğunun altını çizen Varesanovic, “Her şeye karşın birinci iki maçta da alanda vazife yaptım. Aldığım müddetlerde kabul edilebilir performans sergilediğimi düşünüyorum. Gelişip çok daha uygununu yapabileceğime inanıyorum. Bunun şuurunda çalışarak gruba yardımcı olmak ve performansımızı üst çekmek istiyoruz.” sözlerini kullandı.
Varesanovic, babasının Türkiye’de Bursaspor’da oynadığını ve transferine dayanak verdiğini kelamlarına ekledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu