Spor Haberleri

Şenol Güneş: “Kızgın ve üzgünüm”

Trendyol Üstün Lig’in 3. hafta erteleme müsabakasında Yukatel Adana Demirspor ile Beşiktaş karşı karşıya geldi. Çaba, 4-2’lik Yukatel Adana Demirspor galibiyeti ile tamamlandı. Uğraş sonrasında Beşiktaş Teknik Yöneticisi Şenol Güneş, beIN SPORTS ekranlarında konuştu.
Güneş, “Bugün çok yanılgılarımız oldu. Aslında 2 durum biz hamleye çıktığımızda, kaptırdığımız toplardan rakibe uzak kaldık ve 2 gol yedik. Hamle ettiğimizde golü bulmamız gerekirken, rakibin oyununa yenik düştük. Rakibin oynamasına müsaade verdik. Top kazanmak için agresif, sert oynamadık. Oynadığımız oyun biçimi kazanmaya yetmedi. Berbat goller yedik. Rakibe bunu vermemek gerekiyordu. Bu tip oyun olmaması gerekiyordu. Kızgın ve üzgünüm. Tercihlerimiz, beklentilerimiz karşılık bulmadı.” tabirlerini kullandı.
Beşiktaş Teknik Yöneticisi, “Sakatlığı var. Durumuna bakacağız. Şu anda bir şey söylemek hakikat değil. Büyük ihtimalle oyunun başında da vardı. O etkilemiş de olabilir. Yarına daha net konuşuruz. Dizinde olan bir şey. Ona bakacağız.” halinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu