Spor Haberleri

Şenol Güneş: “İstifa edince ne olacak?”

Trendyol Üstün Lig’in 3. hafta erteleme müsabakasında Yukatel Adana Demirspor ile Beşiktaş karşı karşıya geldi. Gayret, 4-2’lik Yukatel Adana Demirspor galibiyeti ile tamamlandı. Beşiktaş Teknik Yöneticisi Şenol Güneş, maç sonrasında düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.
Mağlubiyeti pahalandıran Güneş, “4 gollü bir yenilgi utanç verici! Oyuncular ellerinden geleni yaptılar, kâfi, yetersiz… Değerlendireceğim! Birinci 3 golü yiyeceksek, hiç çalışmayalım, oynamaya da gerek yok!” dedi.

“Sorumluluk oyuncularda ve bende”

Şenol Güneş, “Taraftar kaybettiğinizde reaksiyon gösterir. İdarenin, oyuncularla bir sorunu yok. Transferler yapılmış, bitmiş. İdare istifa edince ne olacak? Artık eldeki oyuncularla ne yapacağımızı düşüneceğiz. Oyuncuların, idareden beklediği bir şey yok. Zira her şey yapılıyor. Sorumluluk alanda oyuncularda ve bende.” tabirlerini kullandı.
Beşiktaş Teknik Yöneticisi, “Hedefimiz şampiyonluğa oynamak. 6 maçta 8 puan kaybettik fakat seri yapmak gerekiyor. Pes etmek yok, ayağa nasıl kalacağız kısmına bakacağız. Tıpkı oyuncular çok daha düzgün oynayacak. Oynamazlarsa, ben çekeceğim sorumluluğu.” biçiminde konuştu.

Mert Günok sözleri

Mert Günok’un sakatlanması hakkında da konuşan Güneş, “Sakatlığı var. Durumuna bakacağız. Şu anda bir şey söylemek gerçek değil. Büyük ihtimalle oyunun başında da vardı. O etkilemiş de olabilir. Yarına daha net konuşuruz. Dizinde olan bir şey. Ona bakacağız.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu