Spor Haberleri

Napoli’de yeni hoca arayışları! Görüşmeler başladı…

33 yıl sonra şampiyonluğa uzanan Napoli’de teknik yönetici Luciano Spaletti ile lider Aurelio Di Laurentiis ortasında meselelerin olduğu ve Spaletti ile yolların ayrılacağı önemli biçimde konuşuluyor.
La Gazzetta Dello Sport, muhtemel ayrılığın akabinde ekibin başına geçecek isimler hakkında bir tahlil yayınladı. Haberde lider Di Laurentiis’in Spaletti’den boşalacak koltuk için görüşmelerini sürdürdüğü söz edilirken, öne çıkan adayın Luis Enrique olduğunu tez etti.
Haberde masada bulunan tek adayın Enrique olmadığı belirtilirken, İtalya dışından bir teknik yöneticide karar kılınırsa Julian Nagelsmann ve Rafa Benitez’in de Napoli’yi çalıştırabileceği söz edildi.
Mancini ile yemek yedi
Napoli Lideri De Laurentiis’in Enrique’nin yanı sıra İtalya Ulusal Grubu’nu çalıştıran Roberto Mancini ile de önemli halde ilgilendiği tabir edilirken, iki tarafın bir akşam yemeğinde bir ortaya geldiği argüman edildi. Bu yemekte ise net bir karara varılmadığının altı çizildi.
De Laurentiis’in İtalyan çalıştırıcı ile yola devam etme kararı alması durumunda ise Mancini’nin yanı sıra Antonio Conte, Gian Piero Gasperini yahut Thiago Motta’yı da kadronun başına getirebileceği belirtildi.
beinsports.com.tr / Dış Haberler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu