Spor Haberleri

Mata’dan itiraflar: “Keşke Old Trafford’da olsaydım”

Geçen dönem Galatasaray forması giyen Manchester United’ın efsane ismi Juan Mata, dikkat alımlı açıklamalarda bulundu.
UEFA Şampiyonlar Ligi’nde karşılaşacak iki eski ekibi hakkında konuşan Juan Mata, çabayı yakından takip edeceğini belirtti.
Manchester United resmi sitesine konuşan Juan Mata’nın açıkalamaları şu halde:
“Kurayı ve maçı gördüğümde ‘Keşke orada olsaydım da Galatasaray formasıyla Old Trafford’a geri dönme deneyimini yaşasaydım’ dedim. Lakin, çok memnundum. Zira Galatasaray’daki arkadaşlarıma Old Trafford üzere efsanevi bir yerde oynayarak eşsiz bir tecrübe yaşayacaklarını söyledim.”
“Galatasaray’ın çok güzel bir kadro olduğunu söyledim”
“Maçtan sonra orada oynarken nasıl hissettiklerini, Old Trafford’un gücü hakında neler söylediklerini duymayı dört gözle bekliyorum. Unitedlı arkadaşlarıma da Galatasaray’ın çok yeterli bir ekip olduğunu ve çok düzgün gayret edeceğini söyledim. Galatasaray çok yeterli bir grup ve kusursuz bir takımı var. Oyuncularına bakarsanız, değerli liglerden gelen birçok kıymetli oyuncular olduğunu görürsünüz.”
“Manchester United’ı izlemek saat farkından ötürü kolayı değil. Bazen sabah uyanıyorum ve gece yarısı Şampiyonlar Ligi olduğunu fark ediyorum. Zira, günleri ve saat dilimlerini karıştırmış oluyorum. Lakin, Manchester United – Galatasaray maçını izlemeye çalışacağım. Zira, iki kulüpteki birçok bireyle irtibatım sürüyor.”
“Manchester United her vakit benim evim”
“Manchester United her vakit benim konutum. Bilhassa Bruno Fernandes ile çabucak hemen her gün konuşuyorum. Kulübü her gün takip ediyorum. Manchester United için şahane bir dönem ve kupalar umuyorum. Başlangıç biraz güç oldu, biliyorum ancak umarım bundan sonra her şey daha düzgün olacak. Zira, Manchester United’ın takımı nitekim çok düzgün.”
“Japonya’dayım fakat ruhen Old Trafford’da olacağım”

“Umarım Manchester United – Galatasaray maçı kusursuz olur. Benim için mesleğimdeki bu iki özel grubu karşı karşıya görmek çok farklı olacak. Hayli uzak bir uzaklıktayım, Japonya’dayım fakat ruhen Old Trafford’da olacağım.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu