Spor Haberleri

“Livakovic Fenerbahçe’ye transfer olduktan sonra daha mutlu”

Hırvatistan Ulusal Grubu Teknik Yöneticisi Zlatko Dalic, geçtiğimiz günlerde Trendyol Muhteşem Lig takımı Fenerbahçe’ye transfer olan Dominik Livakovic hakkında kıymetli açıklamalarda bulundu.
Milli ekip kampında açıklamalarda bulunan Dalic, “Oyuncularım ile transfer periyodu hakkında konuşmuyorum. Kararları ne olursa olsun onları destekliyorum. Hepsi güzel düzeyde. Kovacic, Manchester City’ye gitti. Soru işaretlerine gerek yok. Dünyanın en uygun teknik yöneticisi olan Guardiola ile çalışacak. Her vakit kuşkular olabiliyor lakin bunun saçma olduğunu görüyoruz.” halinde konuştu.

“Eskisinden daha mutlu”

Dalic, Livakovic’in Fenerbahçe’ye transfer olması hakkında ise, “Livakovic Fenerbahçe’ye gitti. Bu transferden ötürü memnunum. Kendisi de eskisinden daha keyifli. Her ne kadar dileği bu olsa da sonsuza kadar Dinamo’nun kalecisi olarak kalamazdı. Ayrılması gerekiyordu. Gidip yeni şeyler denemeliydi.” sözlerini kullandı.
Fenerbahçe’ye transfer olmadan evvel 8 dönem Dinamo Zagreb’in kalesini koruyan 28 yaşındaki Hırvat file bekçisi, ekibinin forması ile çıktığı 290 maçta 135 sefer kalesini gole kapamıştı.
beinsports.com.tr / Dış Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu