Spor Haberleri

ASTOR Güç Şanlıurfaspor’da İrfan Buz periyodu

Trendyol 1. Lig takımlarından ASTOR Güç Şanlıurfaspor, teknik yönetici İrfan Buz ile mutabakata vardı.
Sarı-yeşilli kulüpten yapılan açıklamada, ASTOR Güç Şanlıurfaspor’un, tecrübeli teknik yönetici İrfan Buz ile mutabakata vardığı belirtildi.
Buz’un daha evvel birçok Muhteşem Lig grubunu çalıştırarak muvaffakiyetler elde ettiği aktarılan açıklamada, “Başkan Haçım İzol ve idare heyetinin kararı sonrası yapılan görüşmelerin akabinde prensipte mutabakata varılan teknik yönetici İrfan Buz, bugün Şanlıurfa’ya gelerek muahedeye imza attı. Akşam saatlerinde grubun idmanını yönetecek olan İrfan Buz, Gençlerbirliği müsabakası ile Şanlıurfaspor mesleğindeki birinci maçına çıkmış olacak.” sözleri kullanıldı.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Şanlıurfaspor Kulübü Lideri Haçım İzol, muahedenin topluluğa ve teknik yönetici Buz’a iyi olması temennisinde bulunarak, şunları kaydetti:
“Şanlıurfaspor’umuz her vakit en düzgününü hak ediyor. Gerek tecrübesi bakımından gerekse kamuoyunda karşılığı olan İrfan Buz hocamız ile birlikte yükselişe geçeceğimize inanıyoruz. Futbolcularımız ve teknik heyetimiz bizim için çok kıymetli. Bir o kadar da taraftarımızı önemsiyoruz. Onun için bu haftaki Gençlerbirliği maçına tüm Şanlıurfa halkını bekliyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu