Spor Haberleri

Angelino: “Onunla oynamak keyif verici”

Galatasaray Teknik Yönetici Okan Buruk ve futbolculardan Angelino, UEFA Şampiyonlar Ligi A Kümesi birinci maçında Danimarka temsilcisi Kopenhag ile oynayacakları maça ait Florya Metin Oktay Tesisleri’nde basın toplantısı düzenledi.
Angelino’nun açıklamaları şu formda:
“İlk günden beri çok güzel karşıladılar beni. Birkaç tane İspanyolca konuşan arkadaşım var. Her gün birbirimize alışıyoruz. Şu an burada olduğum için çok memnunum.”
“Aslında benim en sevdiğim şey, geride 4 kişi oynamak. Son 3.5 yıldır artta 3’lü oynuyoruz. Şampiyonlar Ligi’nde her ekip çok kıymetli, yeterli oynamaya çalışmam ve kusur yapmamam gerekiyor. Bunun farkındayım”
“Galatasaray’ın tarihini düşündüğünüzde her ekibe karşı uğraş etmemiz gerekiyor. Biz çok güçlü bir grubuz. Avrupa’nın en uygunuyla oynamayı dört gözle bekliyoruz. Her maçta elimizden geleni vereceğiz. Buraya gelmeyi başardık ve taraftarın da dayanağıyla en güzellerine karşı çaba etmek istiyoruz”
“Çok kıymetli, inanılmaz yeterli bir oyuncu Kerem. Onunla oynamak keyif verici. Her seferinde birbirimize alışıyoruz. Savunmada da bana yardımcı oluyor. Onunla birlikte oynamak kusursuz. Bunun daha ileriye gideceğini düşünüyorum”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu