Spor Haberleri

Altay’dan Galatasaray kelamları: “Başımın üstünde yerleri var”

Premier League devi Manchester United’daki birinci Türk oyuncu Altay Bayındır özel röportajla beIN SPORTS’un konuğu oldu.
Seyhan Şaşko’nun sorularını yanıtlayan ulusal oyuncumuz, merak edilenleri ve daha fazlasını beIN SPORTS mikrofonlarına aktardı.
Şampiyonlar Ligi’nde Galatasaray ile birebir kümede yer almasıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Bayındır, “Güzel ve değişik bir his. Kendi ülkenin grubuyla oynuyorsun. Sen de ülkeni temsilen böylesine büyük bir topluluğun oyuncususun hoş bir his. Ben de onları misafirperver bir halde karşılayacağım. Alışılmış ki benim şu an renkleri uğruna savaş verdiğim bir ekip var ancak benim için her vakit ülkemin ekibinin oyuncuları pahalıdır. Rastgele bir ayrım yapmam. Her vakit başımın üstünde yerleri var. Ancak alana çıktığımız vakit biz de kazanmak için çaba vereceğiz. Orada arkadaşlarım var zati hepsiyle konuşuyoruz. İnşallah sakatlıksız, kazasız, belasız bir maç olur. Aslında Galatasaray topluluğunun da beni orada hoş karşılayacağına eminim.” halinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu