Spor Haberleri

Abdullah Avcı: “Yeni gelmedim, geri geldim”

Trabzonspor’da teknik yönetici Nenad Bjelica ile yolların ayrılmasının akabinde mukavele imzalanan Abdullah Avcı, Trabzon’a geldi.
İstanbul Havalimanı’ndan Türk Hava Yolları’na ilişkin uçakla Trabzon’a gelen Avcı’yı, havalimanında bir küme taraftar sevgi şovlarıyla karşıladı.
Taraftarlar, çiçek verip kaşkol taktıkları Avcı için tezahüratlarda bulunurken “Dingin denizden Karadeniz’in dalgalı denizine tekrar güzel geldiniz” yazılı pankart açtı.
Basın mensuplarının soruları üzerine teknik yönetici Avcı, yaptığı kısa açıklamada, şu tabirleri kullandı:
“Yeni gelmedim, geri geldim. 7 aylık bir süreç. Uçağa bindiğimden beri çok hoş hisler… Trabzonspor ne vakit çağırıyorsa Trabzon kenti ne vakit davet ediyorsa biz bulunmak istiyoruz. Bulunmak temel his, fikrimiz. Ertuğrul Doğan’a, bilhassa idare heyetine nazik davet için teşekkür ediyorum. Bıraktığımız yerden daha güzelini yapabilmek için devam edeceğiz. Önümüzdeki hafta başında sohbet toplantımızı yapıp grubumla yüksek güç ile bir arada start vereceğiz.”
Avcı, kendisi için açılan pankarta ait ise “Trabzonspor’a birinci imza attığım günden bu yana 10 Kasım’da 3 yıl olacak. Daima hoş hisler hissettirdiler, yaşadık. Sizlerin, taraftarın katkısıyla en düzgününü yapmaya çalışacağız. Samimi hisler için teşekkür ediyorum.” tabirlerini kullandı.
Bordo-mavili grubun teknik adamı, açıklamasının akabinde taraftarların sevgi şovları altında zahmetle kulüp aracına binerek Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ne hareket etti.
Avcı’nın bordo-mavili takımın saat 18.00’de yapacağı idmanda yer alması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu